Postacie z Mulan i The King of Fighters '98 wśród najlepszych mobilnych aktualizacji

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.01.2017, 09:01


Kategorie: Newsy

Zgodnie z tradycją, przygotowaliśmy dla Was Kompozycja najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się W kierunku gier mobilnych w zeszłym tygodniu. Wydaje się, że deweloperzy powrócili W kierunku pełni sił po Świętach, gdyż dużo produkcji dostało patche z tym, Cóż lubimy najbardziej, To jest nową zawartością.

Crusaders Quest

Zaczynamy od Crusaders Quest, Zatem popularnego RPG-a Edukacja NHN Entertainment. Podpucha dostała aktualizację, która dodała W stronę kampanii siódmy epizod. Co gorsza autorzy nawiązali współpracę z firmą SNK, czego rezultatem jest Przyrost listy bohaterów o sześciu wojowników z mordobicia The King of Fighters '98. Ta nawalanka stała się również inspiracją dla jednego nowego lochu.

  1. Crusaders Quest w App Store
  2. Crusaders Quest w Google Play

Disney Crossy Road

Godnego uwagi patcha dostało również Disney Crossy Road. Odkąd to Z zasady w przypadku tej gry bywa, główną atrakcją łatki jest Pakiet nowych bohaterów. Tym Grupowo jest ich piętnastu i pochodzą oni z animowanego filmu Mulan. Niech Bóg broni zabrakło także opartej na tym kinowym przeboju nowej lokacji w postaci cesarskiego pałacu.

  1. Disney Crossy Road w App Store
  2. Disney Crossy Road w Google Play

Don't Starve: Pocket Edition

Kilka tygodni temu na iOS zadebiutowało Don't Starve: Shipwrecked. W porównaniu z poprzednią mobilną odsłoną cyklu Wybieg oferuje Ekstranowoczesny Tryb sterowania w postaci wirtualnego pada tudzież poprawioną optymalizację silnika, dzięki czemu całość działa szybciej i wolniej wyczerpuje baterię. Tym razem wszystkie te ulepszenia zostały przeniesione W kierunku Don’t Starve: Pocket Edition w formie darmowej aktualizacji.

Niestety, na razie patch dostępny jest Czysto na iOS i Wykluczone wiemy, Jak możemy się spodziewać wydania na Androida.

  1. Don’t Starve: Pocket Edition w App Store
  2. Don’t Starve: Pocket Edition w Google Play

Fly Catbug Fly!

Z kolei Fly Catbug Fly! otrzymała łatkę związaną z premierą trzeciego sezonu serialu animowanego Bravest Warriors, na którym bazuje ta mobilna zręcznościówka. Patch wprowadził W kierunku kampanii Frajer Intensywność jak również osiemnaście dodatkowych przedmiotów.

  1. Fly Catbug Fly! w App Store
  2. Fly Catbug Fly! w Google Play

Skyline Skaters

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymał endless runner Skyline Skaters. Niedościgły od Niejeden miesięcy (jak) z igły patch pozwala szaleć na dachach Szanghaju. Takoż dodano opcję przebijania się Via szyby budynków i podróżowania w ich wnętrzach.

  1. Skyline Skaters w App Store
  2. Skyline Skaters w Google Play

Tagi: gramynawynos.pl patche i aktualizacje AND iOS
Zostaw komentarz: