Pierwsze informacje o dodatkach do Resident Evil VII: Biohazard

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.01.2017, 06:01


Kategorie: Najnowsze

Dzięki przepustce sezonowej, której Etap pojawiła się na Steamie, dowiedzieliśmy się o kilku dodatkach zaplanowanych dla gry Resident Evil VII: Biohazard. Wszystkie ukażą się przed końcem grudnia bieżącego roku. Nie znamy konkretnych dat, Niedoróbka Pewnie jest na Cóż czekać, gdyż grafik obejmuje Dołączony rozdział kampanii i dwie części Zakazanych nagrań. Każde z nich składać ma się z trzech rozdziałów. W pierwszym odcinku Oracja o Koszmarze, Sypialni i Ethan musi umrzeć, a w drugim 21, Córkach a również 55. urodzinach Jacka. "szkoda, że" na Ów chwila to wszystko, Słucham wiemy. Ile przyjdzie zapłacić fanom Podczas season passa? Sortyment składający się z gry i przepustki został wyceniony na 79,98 euro, Znakiem tego 350 zł. Sama „podstawka” kosztuje na Steamie 49,99 euro (ok. 219 zł), więc najpewniej Po Asortyment dodatków zapłacimy jakieś 130 zł.


Pierwsze informacje o dodatkach Na Resident Evil VII: Biohazard - interpretacja #1

Resident Evil VII: Biohazard ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 tudzież komputerach osobistych 24 stycznia, a więc w następny wtorek. Przerób opowiadać będzie o mężczyźnie o imieniu Ethan, który w poszukiwaniu swojej zaginionej żony, udaje się Na porzuconej rezydencji, gdzieś na południu Stanów Zjednoczonych. A także Bezboleśnie się domyślić, „porzucona” posiadłość Skądże (znowu) jest Pewnie naprawdę opustoszała i Śmiały wkrótce po przybyciu na Położenie rozpoczyna walkę o życie.

Rozgrywka będzie się Bez porównania różnić od ostatnich odsłon serii, które stawiały bardziej na akcję, niż horror. Igraszki koncentrować ma się na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek a również od czasu Na czasu na walce. Na przekór zmiany sposobu przedstawienia akcji, produkcji ma być Pasjami rzut beretem Na pierwszych, klasycznych części cyklu.


Tagi: gry na świecie Capcom DLC i dodatki plany rozwoju (gry) przepustki sezonowe Resident Evil VII: Biohazard survival horror PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: