No Man's Sky - pojazdy ATV w drodze?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.01.2017, 10:01


Kategorie: Newsy

Głośna Obraz Nauka Hello Games, No Man's Sky, pojawiła się na rynku w sierpniu w wersjach na konsolę PlayStation 4 plus PC. Została ona Mimo wszystko przyjęta Szczególnie chłodno. Ów Piekielny Międzygwiezdny sandboks okazał się ponieważ dziadowski w zawartość. Na domiar złego, cierpiał również na problemy techniczne (szczególnie na PC). Gracze poczuli się oszukani i zaczęli gremialnie porzucać grę. Niech ręka boska broni zraziło to Pomimo to deweloperów, którzy obiecali, że ich Mecz będzie na bieżąco łatana i z czasem wprowadzą Ku niej również nową zawartość. I faktycznie, w listopadzie pojawiła się Uaktualnienie o nazwie The Foundation, dzięki której w No Man's Sky znalazła się możliwość budowy bazy. Ostatnio gracze odkryli w plikach gry dialogi, które sugerują rychłe preorientacja W stronę gry pojazdów ATV. Wykopalisko opublikował na swoich łamach Witryna Power Up Gaming.


Wkrótce gracze Pod żadnym pozorem będą już zmuszeni Ku pokonywania ogromnych odległości na planetach na nogach Czy (też) w statku kosmicznym. - No Man's Sky - pojazdy ATV w drodze - wiadomość - 2017-01-17
Wkrótce gracze Niech ręka boska broni będą już zmuszeni Na pokonywania ogromnych odległości na planetach na nogach Ewentualnie w statku kosmicznym.

Jak możemy się z niego dowiedzieć, Ażeby stworzyć maszynę Pierwej konieczne będzie zbudowanie specjalnego terminalu i stanowisko mechanika. Odkąd łazik będzie już gotowy, pojawi się możliwość wyposażenia go w Garść przydatnych elementów – jetpack, który umożliwi wykonywanie krótkich lotów; dopalacz zwiększający szybkość pojazdu na poniektóry Czasy a także działo fotonowe, dzięki któremu gracze obronią się przed agresywną fauną i innymi przeciwnikami spotykanymi na planetach. Każda z tych części będzie miała trzy Horyzontalny ulepszenia - alpha, beta i gamma, zwiększające ich maksymalną wydajność. Gracze będą mogli również stworzyć specjalną konstrukcję, w której przechowają swój pojazd. Ów wypływ danych potwierdza Wykopalisko sprzed paru miesięcy, (podczas) gdy to społeczność odnalazła w plikach gry tekstury pojazdu lądowego i zaimplementowała je Na gry.

Studio Hello Games, oczyszczone Chwilę temu z zarzutów fałszywej reklamy, nie potwierdziło Oprócz tego plotek dotyczących ATV. Jednakże sądząc po tym, że istotne pliki z Zanim związane znajdują się już w grze, Uaktualnienie wprowadzająca pojazdy powinna pojawić się wkrótce. Z pewnością ułatwią i w pewny sposób uatrakcyjnią one Rozprawa (sądowa) eksploracji planet.


Tagi: pogłoski Hello Games No Man's Sky patche i aktualizacje plotki i przecieki sandbox PC PS4
Zostaw komentarz: