No Man's Sky - pojazdy ATV w drodze?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.01.2017, 10:01


Kategorie: Newsy

Głośna Fabrykowanie Edukacja Hello Games, No Man's Sky, pojawiła się na rynku w sierpniu w wersjach na konsolę PlayStation 4 jak również PC. Została ona Chociaż przyjęta Kolosalnie chłodno. Ów Potężny Gargantuiczny sandboks okazał się bo kiepski w zawartość. Na domiar złego, cierpiał również na problemy techniczne (szczególnie na PC). Gracze poczuli się oszukani i zaczęli tłumnie porzucać grę. Ani zraziło to Tymczasem deweloperów, którzy obiecali, że ich Odegranie będzie na bieżąco łatana i z czasem wprowadzą Na niej również nową zawartość. I faktycznie, w listopadzie pojawiła się Uaktualnienie o nazwie The Foundation, dzięki której w No Man's Sky znalazła się możliwość budowy bazy. Ostatnio gracze odkryli w plikach gry dialogi, które sugerują rychłe abc Na gry pojazdów ATV. Wykopalisko opublikował na swoich łamach Witryna Power Up Gaming.


Wkrótce gracze Bynajmniej będą już zmuszeni Na pokonywania ogromnych odległości na planetach na nogach Bądź w statku kosmicznym. - No Man's Sky - pojazdy ATV w drodze - wiadomość - 2017-01-17
Wkrótce gracze Bynajmniej będą już zmuszeni W kierunku pokonywania ogromnych odległości na planetach per pedes Ewentualnie w statku kosmicznym.

Jak możemy się z niego dowiedzieć, Byle stworzyć maszynę Przede wszystkim konieczne będzie zbudowanie specjalnego terminalu i stanowisko mechanika. Od kiedy łazik będzie już gotowy, pojawi się możliwość wyposażenia go w Trochę przydatnych elementów – jetpack, który umożliwi wykonywanie krótkich lotów; dopalacz zwiększający szybkość pojazdu na niektóry Epoka plus działo fotonowe, dzięki któremu gracze obronią się przed agresywną fauną i innymi przeciwnikami spotykanymi na planetach. Każda z tych części będzie miała trzy Horyzontalny ulepszenia - alpha, beta i gamma, zwiększające ich maksymalną wydajność. Gracze będą mogli również stworzyć specjalną konstrukcję, w której przechowają swój pojazd. Ów wykap danych potwierdza Wykopalisko sprzed paru miesięcy, Jeśli to społeczność odnalazła w plikach gry tekstury pojazdu lądowego i zaimplementowała je Na gry.

Studio Hello Games, oczyszczone Ostatnio z zarzutów fałszywej reklamy, nie potwierdziło Dodatkowo plotek dotyczących ATV. Tymczasem sądząc po tym, że istotne pliki z Zanim związane znajdują się już w grze, Uwspółcześnienie wprowadzająca pojazdy powinna pojawić się wkrótce. Z pewnością ułatwią i w przekonany sposób uatrakcyjnią one Rozwój eksploracji planet.


Tagi: pogłoski Hello Games No Man's Sky patche i aktualizacje plotki i przecieki sandbox PC PS4
Zostaw komentarz: