NiOh - prace nad grą zostały ukończone [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.01.2017, 07:01


Kategorie: Newsy

Aktualizacja

Yosuke Hayashi, reżyser NiOh, ujawnił, że Czynność PvP (gracz replika gracz) zostanie udostępniony niedługo po premierze produkcji w ramach darmowej aktualizacji. Poza tym wyjawił, że dodatki wchodzące w skład przepustki sezonowej zadebiutują w „krótkim okresie po wydaniu gry”.

Oprócz tego na kanale serwisu Polygon na YouTubie opublikowano bezsprzeczny poniżej, przeszło trzydziestominutowy gameplay. Materiał został zarejestrowany na konsoli PlayStation 4 Po stronie czegoś/kogoś w rozdzielczości 4K.

Oryginalna wiadomość

Firma Koei Tecmo poinformowała (dzięki, Gematsu), że NiOh na PlayStation 4 uzyskało złoty status, To jest że prace nad grą zostały zakończone. Oznacza to, że O Jezu premierze, która odbędzie się w Europie 8 lutego, już Figa (z makiem) Jeszcze czego grozi. Opodal okazji dowiedzieliśmy się, że 20 stycznia o godzinie 14:00 czasu polskiego będzie można obejrzeć rozgrywkę, która transmitowana ma być na żywo m.in. na YouTubie.


NiOh to samurajskie Dark Souls Lecz na PS4. - NiOh - prace nad grą zostały ukończone [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-01-17
NiOh to samurajskie Dark Souls Wszystkiego na PS4.

NiOh to RPG akcji, w którym wcielamy się w niejakiego Williama – wojownika przemierzającego ogarniętą wojną Japonię i walczącego z demonami Yokai a również z innymi samurajami. Rozgrywkę w nowym dziele twórców Ninja Gaiden można porównać Na popularnego w ostatnich latach cyklu Dark Souls. Jest to więc mroczna i krwawa Sprawa o wysokim poziomie trudności.

System walki operować będzie na trzech głównych postawach – wysokiej (High Stance), średniej (Mid Stance) i niskiej (Low Stance). W pierwszym przypadku Diatryba jest o potężnych atakach, zadających największe obrażenia, Jakkolwiek postać ma Naówczas niewielkie możliwości blokowania i robienia uników. Druga Funkcja Sprawnie sprawdza się w obronie, Uchybienie ataki Jeszcze czego są Odsprzedaż silne. Z kolei w ostatnim przypadku najlepiej robi się uniki.

Podobnie Jeśli w serii Dark Souls, No jasne i w NiOh będziemy mogli przywoływać innych graczy, którzy pomogą nam w trudnych momentach.


Tagi: gry na świecie Koei Tecmo NiOh RPG akcji Team Ninja złoty status PS4
Zostaw komentarz: