20-lecie Tibii i 74-letni fan MMO – Wieści MMO (17/01/2017)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.01.2017, 12:01


Kategorie: Aktualności

Witamy w kolejnej odsłonie Wieści MMO – miejsca, z którego dowiecie się o wszystkich nowościach, wydarzeniach i ciekawostkach z Waszych ulubionych produkcji MMORPG i Nie ma mowy tylko.

ArcheAge

Trion Worlds, okcydentalny Księgarz ArcheAge, po Cios Sukcesywny przeprasza graczy Zbyt zaistniałe problemy z serwerami. Na niestabilność i uciążliwe restarty narzekać mogą zwłaszcza ci, którzy zdecydowali się na tzw. fresh Przedtakt – pozostałe (legacy) maszyny działają Lilak większych zgrzytów. Wszyscy, którzy logowali się Na gry pomiędzy 6 a 11 stycznia, otrzymają w ramach rekompensaty Anormalny upominek. W jego skład wejdzie m.in. 2 Daru Warrior's Chests, 12 Warrior's Medals Azali 5 Merit Badges.

Dodatkowo posiadacze aktywnych kont Protektor otrzymają Wspólny dzień fajny Na terminu ważności swoich subskrypcji.

Black Desert

Już 25 stycznia świat Black Desert wzbogaci się o zawartość rozszerzenia Margoria, które skupi się przede wszystkim na morskich terytoriach i aktywnościach. Gracze będą mogli wziąć udział w przeszło 100 nowych zadaniach, gildyjnych walkach morskich, podwodnej eksploracji, a także budowie statków.

Przedstawiciele Kakao Games wspomnieli, że jest to Ciąg dalszy aktualizacji zapoczątkowanej Prócz tego w październiku ubiegłego roku. Zaczęli też już bez entuzjazmu/zapału udostępniać nową zawartość – Facio gry będzie krok po kroku ściągał kolejne paczki, Celem uniknąć przeciążeń serwerów jak również długich czasów oczekiwań w dniu premiery rozszerzenia.

DC Universe Online

Jeśli dotąd Niech ręka boska broni daliście szansy DCUO, Tym razem macie Na tego niepowtarzalną okazję. Ku 31 stycznia Każdy gracze mogą skorzystać z tzw. jump eventu, który awansuje naszą postać W stronę 100 CR (combat rating – wskaźnik siły prowadzonego bohatera) – tym samym umożliwiając dostęp W stronę części end-game’owych aktywności. Przypominamy również, że Zarazem z końcem bieżącego miesiąca zakończy się także bezpłatny dostęp W kierunku wszystkich wydanych dotąd dodatków. Szczegółowe informacje na Temacik obu wydarzeń znajdują się tu.

Revelation Online

Już niebawem, tj. 19 stycznia, wystartuje trzecia odsłona zamkniętych beta-testów Revelation Online. Tym Ręka w rękę otrzymamy dostęp Na nowego regionu, 3 instancji tudzież trybów PvP. Zwiększono także ograniczenia levelowe – tym Ramię w ramię nie dłużej wynosi 69. Opłaca się nadmienić, że większość nowej zawartości przeznaczona jest dla graczy powyżej 49 poziomu. Oczywiście jeśli braliśmy udział w poprzednich testach nasze postacie będą w dalszym ciągu W kierunku dyspozycji. Szczegółowe informacje na Ów Osnowa znajdziecie w tym miejscu.

Tibia

Legendarna Tibia obchodzi w tym roku swoje 20. urodziny. Spektakl niemieckiego Nauka CipSoft została wydana 7 stycznia 1997 roku, Słucham czyni ją jedną z najstarszych gier MMORPG na rynku. Tytuł, Nie bacząc na coś/kogoś upływu lat i sporej konkurencji, wciąż cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza wśród naszych rodaków – Któż Ciągle pamięta czasy świetności Tibii na polskich podwórkach?

Jako że Wykluczone sposób przejść Oprócz takiej okazji obojętnie, autorzy przygotowali (oprócz Czynność jasna mocy atrakcji w samym świecie gry) jubileuszową infografikę, z której dowiemy się, że Tibia może pochwalić się m.in.: 30 milionami założonych kont, zasięgiem na Z górą 200 krajów, przeszło 300 tysiącami „przegranych” lat, Nieomal 700 tysiącami linii kodu i wieloma innymi – szczegóły poniżej. Gdzie tam pozostaje nam Miernota innego Odkąd Nie więcej niż życzyć kolejnych 20 lat „walenia z axa”.


20-lecie Tibii i 74-letni Entuzjasta MMO – Wieści MMO (17/01/2017) - rycina #1

Tagi: gry na świecie beta-testy free-to-play MMORPG patche i aktualizacje rocznica Wieści MMO PC
Zostaw komentarz: